До уваги студентів, котрі згідно наказу зараховані на навчання на кафедру військової підготовки КНЕУ!23 Липня 2019р.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів, котрі згідно наказу ректора КНЕУ зараховані на навчання на кафедру військової підготовки КНЕУ!

Студенти, котрі згідно наказу вже зараховані на навчання (див.Список за посиланням: https://vp.kneu.edu.ua/ua/spiski_1/nakazu_zarahuvania/), можуть з 24 липня 2019 року  підписувати контракт.

Контракт потрібно підписувати в фінансово-економічному відділі, за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 54А, гуртожиток № 5, кімната № 3 (біля головного корпуса КНЕУ).

Години роботи фінансово-економічного відділу (для підпису контрактів):

Пн. - Пт.: з 10:00 до 12:00,  з 14:00 до 16:00.

ПРИ СОБІ МАТИ:

1. Паспорт громадянина України.

2. Картка (довідка) платника податків про присвоєння реєстраційного (ідентифікаційного) номера.

3. Копія паспорта громадянина України (ст. 1,2,3,11) – 1 шт..

4. Копія картки (довідки) платника податків про присвоєння реєстраційного (ідентифікаційного) номера – 1 шт..