До уваги студентів, котрі згідно наказу зараховані на навчання на кафедру військової підготовки КНЕУ!23 Липня 2019р.![]()
ОГОЛОШЕННЯ До уваги студентів, котрі згідно наказу ректора КНЕУ зараховані на навчання на кафедру військової підготовки КНЕУ! Студенти, котрі згідно наказу вже зараховані на навчання (див.Список за посиланням: https://vp.kneu.edu.ua/ua/spiski_1/nakazu_zarahuvania/), можуть з 24 липня 2019 року підписувати контракт. Контракт потрібно підписувати в фінансово-економічному відділі, за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 54А, гуртожиток № 5, кімната № 3 (біля головного корпуса КНЕУ). Години роботи фінансово-економічного відділу (для підпису контрактів): Пн. - Пт.: з 10:00 до 12:00, з 14:00 до 16:00.
ПРИ СОБІ МАТИ:
1. Паспорт громадянина України. 2. Картка (довідка) платника податків про присвоєння реєстраційного (ідентифікаційного) номера. 3. Копія паспорта громадянина України (ст. 1,2,3,11) – 1 шт.. 4. Копія картки (довідки) платника податків про присвоєння реєстраційного (ідентифікаційного) номера – 1 шт.. |