Навчальний курс «Викладач-інструктор з домедичної допомоги»27 Жовтня 2021р.

1-4 листопада з 10:00 по 15:00 на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана в першому корпусі, аудиторія 246 проводитиметься навчальний курс за програмою «Викладач-інструктор». Із співробітників університету сформовано 2 групи, які будуть освоювати надання домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях. Після засвоєння курсу отримають відповідний сертифікат, який надасть можливість проводити навчання співробітників своїх структурних підрозділів.

Курс влаштовує Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України» (ДЗ «УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України»), директор Мороз Євген Денисович.

Заняття проводитиме Кузьмінський І.В., лікар з медицини невідкладних станів.

Відповідальна особа старший викладач кафедри військовоі підготовки КНЕУ Роговий Б.А.
Моб. номер (093)518-80-94
Електронна пошта borisbritva1961@gmail.com