Розпочато навчальний процес на кафедрі військової підготовки в 2023-2024 навчальному році13 Вересня 2023р.

Шановні першокурсники, студенти другого року навчання, вітаємо вас на кафедрі військової підготови Київського національного Університету імені В. Гетьмана!

Для тих, хто лише розпочинає оволодіння військовою спеціальністю, – це початок нового етапу в житті, для тих, хто навчатиметься другий рік, – відповідальний етап на шляху до отримання першого офіцерського звання. Маємо надію, що у важкий для кожного українця час ваші заняття будуть результативними, що цей навчальний рік буде для вас ще однією сходинкою на шляху до особистісного становлення – як висококласних фахівців, як громадян, відданих ідеям свободи і незалежності України. Педагогічний колектив кафедри докладе усіх зусиль для того, щоб створити усі умови для найефективнішого навчання.

Заняття 1 курс речовики

На світлині: викладач кафедри О. В. Бабій проводить перше в 2023–2024 навчальному році заняття зі студентами-першокурсниками. Викладачі кафедри військової підготовки розпочали навчальний процес згідно плану, провівши заняття в аудиторіях і ознайомивши студентів з особливостями навчання в умовах воєнного стану дій та алгоритмом дій учасників освітнього процесу у разі оголошення сигналу «Увага! Повітряна тривога!». Студенти отримали вичерпні відповіді на поставлені ними педагогам запитання.