З 01 лютого 2022 року Відбіркова комісія кафедри військової підготовки КНЕУ розпочинає прийом документів для конкурсного відбору громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу04 Листопада 2021р.

Кафедра військової підготовки
Київського національного економічного університету
імені Вадима Гетьмана

Відбіркова комісія кафедри військової підготовки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з 1 лютого 2022 року розпочинає прийом документів для конкурсного відбору громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на 2022-2024 навчальні роки.

Навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі буде проводитись за військово-обліковими спеціальностями: "Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби" та "Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби".

Додаткова інформація за посиланням:  https://vp.kneu.edu.ua/ua/vstup_kvp/