День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років08 Травня 2024р.

Сьогодні Україна разом з усім вільним світом відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Це важливий для кожної людини день, який вирізняється сильним символізмом.

Пам'ять про ті буремні роки та страшну ціну, яку заплатив світ вільних людей за перемогу над насильством і диктатурою, живе у серці кожного українця і житиме вічно у пам'яті наступних поколінь.

Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом.

На жаль, 24 лютого 2022 року в Україні знову запалала війна. Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами.