Продовжується розвиток матеріальної бази кафедри07 Квітня 2021р.

У навчальний процес кафедри військової підготовки КНЕУ введено аудиторію із вивчення загально-військових дисциплін

На кафедрі військової підготовки проходить подальше нарощування матеріально-технічної бази для забезпечення проведення занять. Для проведення теоретичних занять з вивчення модуля «Стрілецька зброя та вогнева підготовка» оформлено аудиторію із вивчення загально-військових дисциплін (відповідальний доцент кафедри Бабій О.В.).

Головними завданнями цієї підготовки є: вивчення основ стрільби, будови стрілецької зброї, ручних гранат, правил  їх зберігання, обслуговування, прийомів та правил стрільби, формування навичок з підготовки та виконання стрільб тощо.

Громадяни, що навчаються, отримають навички щодо: правильного поводження зі стрілецькою зброєю, застосування засобів ближнього бою та боєприпасів, а також організації їх правильної експлуатації та виконання заходів та правил безпеки під час навчання.