Підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації 202429 Лютого 2024р.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України (далі – МОН)
від 18.01.2024 № 1/913-24 «Про підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації» на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (далі – КНЕУ) проводяться цикли занять, передбачених на 2024 рік.

З метою якісної організації занять, раціонального розподілу навчального часу та з урахуванням рекомендацій Міністерства економіки України, просимо при підготовці заявок на навчання врахувати наступне:

1. Направляти на навчання виключно працівників мобілізаційних підрозділів і працівників з питань мобілізаційної роботи органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій (відповідальні особи з питань ведення військового обліку на курси не залучаються).

2. Заявки на навчання надсилати через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади або на поштову адресу: КНЕУ, проспект Берестейський, 54/1, м. Київ, 03057, з позначкою на конверті – ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ, із зазначенням такої інформації про кандидатів на навчання:

• Поряд-ковий номер
  • Прізвище, ім’я та по батькові
  • Найменування установи
  • Найменування посади
  • Форма та дата допуску до державної таємниці (за наявності)
  • Період навчання
  • Номер контактного телефону
  • Примітка
№ з/пПрізвище, ім’я та по батьковіНайменування органу державної влади, іншого державного органу, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організаціїНайменування посади працівника мобілізаційного підрозділу або працівника з питань мобілізаційної роботиФорма та дата допуску до державної таємниці (за наявності)Період навчанняНомер контактного телефонуПримітка
1.
2.

Графік занять на 2024 рік:

квітень – з 01.04 по 05.04;
травень – з 13.05 по 17.05;
червень – з 03.06 по 07.06;
вересень – з 09.09 по 13.09;
жовтень –  з 07.10 по 11.10;
листопад – з 04.11 по 08.11.

Контактні дані: Борис РОГОВИЙ, тел.: 093-518-80-94, e-mail: kneu.mob@ukr.net