Вступ на КВП в умовах воєнного стану03 Травня 2022р.

Стосовно вступу на кафедру військової підготовки в умовах воєнного стану

• На даний момент продовжується набір студентів для навчання на кафедрі військової підготовки за військово-обліковими спеціальностями: "Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби", "Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби". Для цього вступникам необхідно зв'язатися з відбірковою комісією кафедри одним з наступних способів:

• за конт. тел. +38(073)489-43-38
  • за формою зворотного зв'язку (посилання)
  • через бота зворотного зв'язку (посилання)
  • прийти за адресою м. Київ, вул. Юрія Іллєнка (Мельникова) 81, 6 корпус КНЕУ, 2 поверх, кафедра військової підготовки, каб. 28 з 9:00 до 16:00.
    для узгодження подальших дій.

• Перелік документів до вступу залишається незмінним (див. умови вступу).
    • Усі питання узгоджуватимуться після встановлення зв'язку із відбірковою комісією кафедри.
    • Вартість навчання зберігається минулорічною.

Слідкуйте за оновленням інформації щодо вступу на сайті кафедри! Все буде Україна!