Кафедра впроваджує інтерактивні методи у дистанційне навчання студентів.11 Лютого 2021р.

Більшість освітніх закладів України здійснюють зараз навчальний процес через дистанційне навчання. Не є винятком і кафедра військової підготовки КНЕУ ім. В. Гетьмана.

Проте, як завжди нове дається не просто. Якщо до викладення теоретичного матеріалу викладачі адаптувалися досить швидко, проведення практичних занять, тренувань викликає певні труднощі. Адже проведення  практичного заняття в аудиторії  діло звичне, досвід напрацьовано роками  і результат такого заняття позитивно прогнозований. А в дистанційному режимі  проведення таких занять потребує додаткових зусиль викладача, творчого підходу до його підготовки та застосування інтерактивних прийомів.

На кафедрі з другого семестру 2021 навчального року започаткували нову інтерактивну форму проведення практичного заняття у дистанційному режимі з засвоєння методики організації матеріального забезпечення  механізованого батальйону шляхом проведення командно – штабної гри, змоделювавши бойову обстановку та призначивши кожного студента на роль посадової особи. Заняття дали свій позитивний результат у засвоєнні студентами навчального матеріалу, а колеги – викладачі отримали додатковий досвід для своєї роботи з цього відкритого заняття.