До уваги бажаючих навчатися на військовій кафедрі02 Червня 2020р.

Кафедра військової підготовки

Київського національного економічногоуніверситету

імені Вадима Гетьмана

До уваги бажаючих навчатися на кафедрі військової підготовки!

Відбіркова комісія кафедри військової підготовки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з 1 червня 2020 року відновила прийом документів для конкурсного набору громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі  відбуватиметься за військово-обліковими спеціальностями: «Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби» та «Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби».

Додаткова інформація: тел.(044) 205-54-65.

E-mail: kvp@kneu.edu.ua

Адреса кафедри: вул. Юрія Іллєнка 81, корпус 6.

До уваги бажаючих навчатися на військовій кафедрі!

Відбіркова комісія кафедри військової підготовки продовжує працювати й у режимі віддаленого спілкування.

Шановне товариство!

Всіх бажаючих отримати інформацію щодо вступу на навчання за спеціальностями, які пропонуються військовою кафедрою КНЕУ, запрошуємо звертатися до відбіркової комісії за телефоном: (044) 205-54-65.

Кандидати на навчання надають до Відбіркової комісії кафедри пакет документів за встановленим переліком, надіславши їх на поштову скриньку kvp@kneu.edu.ua.

До пакету документів входять:

• копія паспорта громадянина України (ст. 1,2,3,11)  2 шт.;
  • копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (тільки для паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм) – 2 шт.;
  • копія картки (довідки) платника податків про присвоєння реєстраційного (ідентифікаційного) номера – 2 шт.;
  • копія приписного свідоцтва (лише для хлопців) –2 шт. або військового квитка –1 шт.;

Також необхідно заповнити й додати до пакету документів таку таблицю: (Таблиця бажаючих навчатися (87 Кб))

Кафедра здійснює підготовку за двома  спеціальностями:

«Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби»,

Документи, надані усіма бажаючими, будуть опрацьовані Відбірковою комісією.

Після закінчення карантину кандидати на навчання мають прибути на кафедру військової підготовки КНЕУ за адресою вул. Юрія Іллєнка 81, корпус 6, для того, щоб особисто надати написану власноруч («від руки») автобіографію (Автобіографія бланкАвтобіографія зразок), написати заяву й отримати направлення на військово-лікарську комісію (ВЛК) у військкоматі за місцем обліку або реєстрації.