День Збройних Сил України 202130 Листопада 2021р.

Оголошення

6 грудня, в Україні відзначають 30 річницю Збройних сил. Саме в цей день 1991 року був прийнятий Закон "Про Збройні Сили України". А День Збройних Сил України був установлений постановою Верховної Ради України в 1993 році.

04.12.2021 року о 10:00 на кафедрі військової підготовки КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбудуться урочистості, присвячені 30 річниці Збройних Сил України.
Урочистості відбуватимуться в режимі «онлайн». Приєднатися можна за наступними посиланнями:
meet.google.com/wii-kibx-kia
meet.google.com/apm-sbhu-oid

Коли мова заходить про 6 грудня, то слід пам’ятати не тільки про створення новітньої армії у 1991 р. («День Збройних Сил України»), а й про 6 грудня 1919 р. – початок однієї із славетних сторінок української армії – Першого зимового походу Дієвої армії УНР.