Кафедра військової підготовки Університету

Накази та списки студентів

Список студентів, зарахованих на кафедру військової підготовки наказом від 30.08.21

 

 

  1. За спеціальністю 702300 «Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби»:
  1.  Відоменко Максим Юрійович, студент 2 курсу Навчально-наукового Інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  2.  Герасименко Валентин Володимирович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  3.  Гачківський Олександр Олексійович, студент 5 курсу  Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  4.  Дмитрієв Святослав Ігорович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  5.  Єфремов Євгеній Олексійович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  6.  Завірюха Денис Ігорович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  7.  Кордюк Микита Сергійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  8.  Корнійчук Дмитро В’ячеславович, студент 6 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  9.  Нагришко Роман Олегович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  10.  Струк Олег Олександрович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  11.  Усіченко Кирило Антонович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  12.  Фіцай Володимир Романович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  13.  Шевченко Владислав Анатолійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  14.  Болтян Ілля Сергійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  15.  Газарян Сергій Юрійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  16.  Гринько Дмитро Олегович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  17.  Забара Владислав Олегович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  18.  Крапівін Кіріл Сергійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  19.  Ковальчук Софія Геннадіївна, студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  20.  Кузьменко Михайло Ілліч, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний Інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  21.  Левчук Ігор Андрійович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  22.  Любачин Дмитро Вікторович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  23.  Фещенко Роман Юрійович, студент 3 курсу  Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  24.  Ярошенко Максим Валерійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  25.  Андрійчук Іван  Валентинович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  26.  Кривець Владислав Ігорович, студент 3  курсу факультету фінансів;
  27.  Моцний Василь Олександрович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  28.  Небилиця Андрій Сергійович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  29.  Прилуцький Богдан Віталійович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  30.  Сандуляк  Артем Юрійович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  31.  Шостак Владислав В’ячеславович, студент 4 курсу факультету фінансів;
  32.  Бурак Сергій Олександрович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  33.  Гайдамаха Дмитро Миколайович, студент 4 курсу факультету економіки та управління;
  34.  Глинянський Сергій Сергійович, студент 2 курсу факультету економіки та управління;
  35.  Іванов Данило Михайлович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  36.  Карасинський Віталій Ігорович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  37.  Мосолов Олександр Олегович, студент 3  курсу  факультету економіки та управління;
  38.  Наливайко Олександр Геннадійович, студент 2  курсу  факультету економіки та управління;
  39.  Піценко Ірина Ігорівна, студентка 3 курсу факультету економіки та управління;
  40.  Редько Ігор Сергійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  41.  Рубанка Ярослав Олександрович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  42.  Усанов Данііл Костянтинович, студент 4 курсу факультету економіки та управління;
  43. Хилюк Денис Геннадійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  44. Чайка Роман Русланович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  45.  Баранов Антон Сергійович, студент 3 курсу факультету маркетингу;
  46.  Журавель Владислав Ігорович, студент 3 курсу факультету маркетингу;
  47.  Логвиненко Ярослав Володимирович, студент 3 курсу факультету маркетингу;
  48.  Наумчук Вадим Валентинович, студент 3 курсу факультету маркетингу;
  49.  Опришко Вікторія Павлівна, студентка 3 курсу факультету управління персоналом соціології та психології;
  50.  Веселов Максим Богданович, студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;
  51.  Романенко Максим Олександрович, студент 6 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;
  52.  Будніков Ярослав Євгенійович, студент 3  курсу  факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  53.  Єгоров Антон Олександрович, студент 2 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  54.  Захаров Андрій Олександрович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  55.  Корнівський Марк Олександрович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

 

  1. За спеціальністю 702200 «Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби»:

 

  1.  Богдан Віктор Віталійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  2. Жигун Богдан Станіславович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  3.  Ільєнко Олексій Сергійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  4.  Мисько Данііл Сергійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  5.  Мельниченко Павло Віталійович, студент 5 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  6.  Нікіфоренко Анатолій Сергійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  7.  Новиков Артем Васильович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  8.  Палагін Владислав Олегович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  9.  Овчинников Ярослав Сергійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  10.  Старжинський Генадій Віталійович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  11. Харьков Григорій Дмитрович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  12.  Бізюк Аліна Мирославівна, студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  13.  Багрій Максим Володимирович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  14.  Волошко Ілля Олегович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;
  15.  Зеленська Катерина Юріївна, студентка 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  16.  Куций Артур Віталійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  17.  Кисіль Олександр Михайлович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  18.  Кушніров Кирило Сергійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  19.  Оношко Богдан Васильович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  20. Пісяч Назарій Вікторович, студент 3 курсу  Навчально-наукового інституту «Юридичний Інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  21.  Сулім Ілля Сергійович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  22.  Чорненький Роман Романович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  23.  Костирин Сергій Вадимович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана»;
  24.  Погребняк Сергій Олегович, студент 3 курсу факультету управління персоналом соціології та психології;
  25.  Андрєєв Антон Сергійович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  26.  Вертей Юлія Олегівна, студентка 3 курсу факультету фінансів;
  27.  Грицько Олександр Миколайович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  28.  Філіпчук Володимир Андрійович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  29.  Хоменко Владислав Володимирович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  30.  Денисюк Андрій Вікторович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  31. Ємець Дмитрій Олегович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  32.  Іванченко Максим Віталійович, студент 6 курсу факультету економіки та управління;
  33.  Кривонос Антон Ігорович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  34.  Ленда Владислав Геннадійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  35.  Метіль Руслан Романович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  36.  Риковцев Артем Олексійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  37. Трошин Олександр Віталійович, студент 4 курсу факультету економіки та управління;
  38.  Тищенко Данило Олександрович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  39.  Бондарчук Микола Ігорович, студент 4 курсу факультету маркетингу;
  40.  Гриценюк Володимир Ігорович, студент 3 курсу факультету маркетингу;
  41.  Зубарєв Іван В’ячеславович, студент 3 курсу факультету маркетингу;
  42.  Захарченко Анатолій Євгенович, студент 2 курсу факультету маркетингу;
  43.  Куява Богдан Вікторович, студент 4 курсу факультету маркетингу;
  44.  Коваленко Ілля Романович, студент 2 курсу факультету маркетингу;
  45.  Назаренко Євгеній Віталійович, студент 3 курсу факультету маркетингу;
  46. Сидоренко Дмитро Миколайович, студент 2 курсу факультету маркетингу;
  47.  Темник Іван Юрійович, студент 3 курсу факультету маркетингу;
  48. Дідус Денис Олегович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  49.  Карлов Євгеній Юрійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  50.  Квілінський Станіслав Богданович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  51. Костенко Владислав Валерійович, студент 4 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  52.  Косенко Михайло Євгенійович, студент 4 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  53.  Муравльов Даниїл Олександрович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  54.  Подолянко Олександр Євгенович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  55.  Романчишин Владислав Петрович, студент 3 курсу  факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  56.  Сургучов Вадим В’ячеславович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  57.  Фролов Олексій Сергійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  58.  Денисенко Нікіта Богданович, студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;
  59.  Мельник Дмитро Олександрович, студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;
  60. Миколаєнко Віталій Олександрович, студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;
  61.  Свіріденко Іван Олександрович, студент 6 курсу факультету обліку та податкового менеджменту.

 Студенти денної форми навчання інших закладів вищої освіти, а саме:

2.1.  За спеціальністю 702300 «Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби»:

 

  1.  Гончар Владислав Олександрович, студент 6 курсу Національного авіаційного університету;
  2.  Лісовський Владислав Валерійович, студент 3 курсу Національного авіаційного університету;
  3.  Володько Станіслав Юрійович, студент 3 курсу Національного університету харчових технологій;
  4. Резніченко Владислав Андрійович, студент 3 курсу Національного університету харчових технологій;
  5. Ціленко Олександр Вікторович, студент 3 курсу Національного університету харчових технологій;
  6.  Джурляк Андрій Володимирович, студент 3 курсу Національного педагогічного університету імені П.Драгоманова;
  7.  Змій Владислав Віталійович, студент 3 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  8.  Коноваленко Богдан Сергійович, студент 3 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  9.  Закалюжний Владислав Сергійович, студент 5 курсу Київського національного торгово-економічного університету;
  10.  Чорноштан Максим Миколайович, студент 4 курсу Київського національного торгово-економічного університету;
  11.  Зозуля Микола Ігорович, студент 2 курсу Київського політехнічного університету;
  12.  Паньків Олександр Васильович, студент 4 курсу Київського політехнічного університету;
  13.  Кулєшов Микита Романович, студент 3 курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України;
  14. Манченко Нікіта Романович, студент 4 курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України;
  15. Піщевський Владислав Анатолійович, студент 3 курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України;
  16. Смиковський Лев Вячеславович, студент 3 курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України;
  17.  Петя Михайло Вікторович, студент 5 курсу Київського національного лінгвістичного університету;
  18.  Самошост Ілля Ігорович, студент 3 курсу Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенко-Карого;
  19. Назаренко Олександр Олександрович, студент 3 курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  20.  Сученко Артем Вячеславович, студент 4 курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  21. Клепіков Владислав Сергійович, студент 2 курсу Київського національного університету будівництва та архітектури.

 

2.2. За спеціальністю 702200 «Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби»:

 

  1. Арабаджи Кирило Вадимович, студент 4 курсу Київського університету імені Бориса Гринченка;
  2.  Андрушко Артем Олександрович, студент 3 курсу Київського національного лінгвістичного університету;
  3.  Білоус Микола Анатолійович, студент 5 курсу Київського університету туризму, економіки і права;
  4.  Білоус Олександр Анатолійович, студент 5 курсу Київського університету туризму, економіки і права;
  5.  Бутузов Філіпп Андрійович, студент 4 курсу Національного університету харчових технологій;
  6.  Дробуш Микола Іванович, студент 3 курсу Національного університету харчових технологій;
  7. Довгаль Іван Олександрович, студент 3 курсу Національного авіаційного університету;
  8.  Копосович Роман Ярославович, студент 4 курсу Національного університету харчових технологій;
  9.  Ширай Денис Олександрович, студент 6 курсу Національного університету харчових технологій;
  10.  Корощенко Дмитро Геннадійович, студент 6 курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  11.  Лисенко Артем В’ячеславович, студент 5 курсу Державного університету  телекомунікацій;
  12.  Маковський Андрій Валерійович, студент 3 курсу Інституту банківських технологій та бізнесу;
  13.  Мазальцев Максим Вадимович, студент 3 курсу Київського національного торгово-економічного університету;
  14.  Пуц Дмитро Віталійович, студент 3 курсу Національного університету харчових технологій;
  15.  Россол Дмитро Олегович, студент 4 курсу Національного університету харчових технологій;
  16. Романов Ян Сергійович, студент 4 курсу Київського політехнічного університету;
  17.  Стеценко Віталій Геннадійович, студент 6 курсу Київського національного університету будівництва та архітектури;
  18.  Тепленко Денис Валентинович, студент 3 курсу Київського національного лінгвістичного університету;
  19.  Хоролець Сергій Георгійович, студент 5 курсу Національної академії керівних  кадрів культури і мистецтв.

 

       Зчисла військовослужбовців служби за контрактом, а саме:

3.1. За спеціальністю702200 «Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби»:

 

  1.  Одарич Олександр Вікторович, солдат.

 

Набір студентів на кафедру військової підготовки продовжується.

Список зарахованих буде поновлюватись.

 

 

 

 

Остання редакція: 10.12.21