ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, ТА ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ08 Травня 2021р.

Сповіщаємо, що 5 та 8 травня 2021 року на кафедрі військової підготовки КНЕУ відбулися урочистості до знаменних дат в історії України й всього людства – Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В урочистостях взяли участь викладачі й студенти першого курсу навчання кафедри.

Під час урочистих  заходів обговорювалися проблеми:

• Українці на фронтах радянсько-німецької війни в лавах Червоної Армії, радянському підпіллі та партизанському русі;
  • Українці в боротьбі з гітлерівським режимом на окупованій території України в лавах УПА;
  • Українці в арміях союзних держав.

Збігло 76 років з часу закінчення найкривавішої в історії людства війни. Вбитих 65 мільйонів, із них українців – від восьми до десяти мільйонів. Живучі в незалежній державі, ми нічого не забули й не зріклися драматично-правдивих сторінок нашої історії, намагаємося більше дізнатися про Україну й українців тих буремних років.

Урочистості відбулися  в режимі «онлайн».