Кафедра військової підготовки Університету

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА РОБОТИ З ОСОБОВИМ СКЛАДОМ

Тема_2_ Соціально-психологічна_характеристика_військового_колективу (1,54 Мб)

Тема_2_Соціально-психологічна_характеристика_військового_колективу.rar – Методичні матеріали з дистанційного вивчення навчальної дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА РОБОТИ З ОСОБОВИМ СКЛАДОМ» для студентів, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

Тема_3_Морально-психологічне_забезпечення_застосування_підрозділів_Сухопутніх_військ (1,6 Мб)

Тема_3_Морально-психологічне_забезпечення_застосування_підрозділів_Сухопутніх_військ.rar – Методичні матеріали з дистанційного вивчення навчальної дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА РОБОТИ З ОСОБОВИМ СКЛАДОМ» для студентів, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

Виконання письмових завдань обов’язкове. Завдання виконані письмово надіслати не пізніше 16 травня 2020 р. Оцінка виставляється в журнал і буде допуском до заліку. Диференційований залік з дисципліни буде виставлятись за результатами виконаних письмових завдань з тем №2 і №3. Роботи надсилати на електронну адресу: vinogradov52@ukr.net (відсилаються тільки завдання для письмового опрацювання).