Вивчаємо військову справу13 Жовтня 2020р.

На кафедрі військової підготовки Університету 7 та 10 жовтня  проведено традиційні урочистості  до Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрова Пресвятої Богородиці.  Відбулось  онлайн-спілкування керівництва та викладачів зі студентами першого курсу. Учасників онлайн-зустрічі  привітав начальник кафедри військової підготовки Володимир Миколайович Шемаєв.Майбутнім  офіцерам розповіли про етапи українського державотворення та формування збройних сил.

Нагадаємо, студенти кафедри опановують спеціальності «Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби» та  «Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби». Юнаки та дівчата вивчають  військову справу, гартують себе фізично й морально.  Випускникам разом із дипломом про вищу освіту після складання військової присяги на вірність українському народові буде присвоєно звання молодшого лейтенанта запасу.

Геннадій Федосов, викладач кафедри військової підготовки університету

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова