Практичні заняття з тактичної медицини 202308 Листопада 2023р.

1 та 4 листопада 2023 року на кафедрі військової підготовки були проведені групові заняття з тактичної медицини із практичним відпрацюванням допомоги пораненим на полі бою за протоколом MARCH.

До проведення занять були залучені представники благодійного фонду «Підтримай 3 штурмову», котрі також є студентами нашого Університету. Вони поділилися своїми знаннями та навичками в питаннях надання домедичної допомоги, а також розповіли про роботу фонду та проєкти, які вони втілюють в життя.

На заняттях було запропоновано підтримати фонд до збору коштів для 3 штурмової бригади на придбання приладів нічного бачення.  До збору долучилися студенти та НПП кафедри військової підготовки.

Ті, хто бажає підтримати 3-ю штурмову бригаду, може це зробити за № картки 5375411209483580, або за QR-кодом.

КВП планує і надалі залучати до практичних занять військовослужбовців з досвідом ведення бойових дій.

Разом до перемоги!