Кафедра військової підготовки Університету

Накази

Список студентів, які пройшли військово-лікарську комісію та зараховані на перший курс навчання на кафедру військової підготовки КНЕУ

 

1. Зараховані студентами з 01 вересня 2019 року на 1 рік навчання на кафедру військової підготовки Університету (термін навчання - 2 роки) з числа студентів денної форми навчання Університету, а саме:

 

1.1. За спеціальністю 702300 «Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби»:

 

  1. Адамська Катерина Вікторівна, студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  2. Бобик Максим Вадимович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  3. Боровик Анастасія Миколаївна, студентка 1 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  4. Вербовий Олександр Олегович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  5. Гапоненко Дмитро Сергійович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  6. Денеж Андрій Євгенович, студент 1 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  7. Денисенко Денис Сергійович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  8. Зацепін Дмитро Олександрович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  9. Кавун Ростислав Олегович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  10. Кедь Катерина Катерина Михайлівна, студентка 1 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  11. Коновалов Денис Віталійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  12. Опанасенко Крістіна Валентинівна, студентка 1 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  13. Пархоменко Даніїл Вадимович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  14. Позняк Владислав Олегович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  15. Прудніченко Владислав Анатолійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  16. Стратівнов Іван Олександрович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  17. Хриплива Альона Олександрівна, студентка 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  18. Апацький Владислав Віталійович, студент 3 курсу факультетуфінансів;
  19. Гілевич Євгеній Олегович, студент 3 курсу факультетуфінансів;
  20. Корнелюк Дмитро Віталійович, студент 3 курсу факультетуфінансів;
  21. Талько Віталій Олегович, студент 4 курсу факультетуобліку та податкового менеджменту;
  22. Головатий Олексій Дмитрович, студент 3 курсу факультету маркетингу;
  23. Вабищевіч Іван Сергійович, студент 5 курсу факультету управління персоналом, соціології та психології;
  24. Заривних Катерина Валентинівна, студентка 2 курсу факультету управління персоналом, соціології та психології;
  25. Адаменко Вадим Сергійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  26. Дружиніна Анна Олександрівна, студентка 3 курсу факультету економіки та управління;
  27. Россовський Дмитро Сергійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  28.   Степенко Владислав Володимирович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  29. Шевчук Андрій Андрійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  30. Андрущенко Владислав Юрійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  31. Бородіна Наталія Олександрівна, студентка 4 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  32. Дяченко Олексій Олексійович, студент 4 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  33. Іолтуховський Ілля Сергійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  34. Здохлій Данило Олександрович, студент 2 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  35. Зубарєв Владислав Романович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  36. Матлашевський Андрій Іванович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  37. Попов Олександр Іванович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  38. Ходирев Артем Костянтинович,  студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  39. Фещенко Максим Сергійович,  студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  40. Чухась Богдан Володимирович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  41. Ячник Максим Анатолійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту.

 

1.2.За спеціальністю 702200 «Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби»:

 

  1. Адаменко Олег Миколайович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  2. Кучер Богдан Ігорович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  3. Лукяненко Дмитро Юрійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  4. Плащинський Андрій Миколайович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  5. Сєдухін-Ткаченко Євгеній Денисович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  6. Степанець Владислав Вячеславович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  7. Шкарпіта Сергій Ігорович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;
  8. Крижба Дмитро Віталійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  9. Могилястий Владислав Вікторович, студент 4 курсу факультету економіки та управління;
  10. Кулик Святослав Ігорович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  11. Сич Тарас Володимирович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;
  12. Шувалов Олександр Олексійович,  студент 4 курсу факультету економіки та управління;
  13. Барановський Богдан Олександрович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  14. Вернигор Владислав Юрійович,     студент 3 курсу факультету фінансів;
  15. Германович КирилоОлегович,  студент 3 курсу факультету фінансів;
  16. Коржовський Денис Ярославович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  17. Овсепян Арсен Варданович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  18. Хоменко Дмитро Юрійович, студент 3 курсу факультету фінансів;
  19. Ващенко Євгеній Олександрович, студент 4 курсу факультету управлiння персоналом, соціології та психології;
  20.  Стеценко Микита Дмитрович, студент 3 курсу факультету управлiння персоналом, соціології та психології
  21. Березовський Микола Сергійович,  студент 3  курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  22. Данільєв Данил Костянтинович, студент 2  курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  23. Загребельний Антон Геннадійович, студент 3  курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  24. Калінін Юрій Андрійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  25. Присяжнюк Данило Костянтинович, студент 4 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  26. Рибіков Артем Вікторович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;
  27. Труш Дмитро Олександрович, студент 4 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту.

 

2. Зараховані студентами з 01 вересня 2019 року на 1 рік навчання на кафедру військової підготовки Університету (термін навчання - 2 роки) з числа студентів денної форми навчання інших закладів вищої освіти, а саме:

 

2.1. За спеціальністю 702300 «Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби»:

 

  1. Березюк Євген Олександрович, студент 3 курсу Київського Національного торгово-економічного університету;
  2. Зарубін Олександр Олегович, студент 5 курсу Національного технічного університету України «КПІ»;
  3. Захарченко Іван Сергійович, студент 3 курсу Київського Національного університету харчових технологій;
  4. Колєснік Євгеній Юрійович, студент 3 курсу Києво-Могилянської Академії;
  5. Купцов Антон Олександрович, студент 3 курсу Національного педагогічного університету  ім. Драгоманова
  6. Кушнір Андрій Олександрович, студент 4 курсу Києво-Могилянської Академії;
  7. Кушнір Олег Олександрович, студент 4 курсу Києво-Могилянської Академії;
  8. Макота Станіслав Зіновійович, студент 4 курсу Києво-Могилянської Академії;
  9. Пархоменко Богдан Олександрович, студент 3 курсу Національного педагогічного університету  ім. Драгоманова;
  10. Петренко Владислав Валентинович, студент 3 курсу Державного університету телекомунікацій;
  11. Руденко Вадим Віталійович, студент 3 курсу Київського Національного торгово-економічного університету;
  12. Ятченко Павло Євгенович, студент 3 курсу Київського Національного університету харчових технологій;
  13. Шиленко Федір Максимович, студент 4 курсу  Національного Університету імені Тараса Шевченка.

 

2.2.За спеціальністю 702200 «Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби»:

 

  1. Болбут Владислав Олегович, студент 3 курсу Національного транспортного університету;
  2. Долинський Олександр Ігорович, студент 3 курсу  Державного університету телекомунікацій;
  3. Місецький Денис Петрович, студент 4 курсу Київського Національного торгово-економічного університету;
  4. Пінчук Валерій Михайлович, студент 4 курсу Національного університету фізичного  виховання і спорту України;
  5. Пінчук Вячеслав Михайлович, студент 3 курсу Національного університету фізичного  виховання і спорту України;
  6. Процик Василь Іванович, студент 3 курсу Національного університету фізичного  виховання і спорту України;
  7. Швець-Машкара Михайло Сергійович, студент 3 курсу Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

 

3. Зараховані студентами з 01 вересня 2019 року на 1 рік навчання на кафедру військової підготовки Університету (термін навчання - 2 роки) з числа студентів денної форми навчання інших закладів вищої освіти, а саме:

 

3.1. За спеціальністю 702300 «Організація речового забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби»:

 

  1. Логвиновський Ілля Тенгизович, закінчив КНЕУ в 2009 році.
  2. Крамаренко Юлія Миколаївна, закінчила  Київський Національний торгово-економічний університет.

 

Остання редакція: 22.07.19