З Днем Збройних Сил України! Від літопису військової історії до сьогодення06 Грудня 2020р.

На кафедрі 2 та 5 грудня  проведено традиційні урочистості  до Дня Збройних Сил України.  Відбулось  онлайн-спілкування керівництва та викладачів зі студентами. Учасників онлайн-зустрічі  привітав начальник кафедри військової підготовки Володимир Миколайович Шемаєв. Майбутнім  офіцерам розповіли: кандидат історичних наук Степан Васильович Виноградов про  славний шлях українського козацтва та відомих постатей; та сьогодення ЗСУ, формування збройних сил, професіоналізм армії, перехід на стандарти НАТО,  нове озброєння вітчизняного виробництва, нові знаки розрізнення та інше - зазначив  кандидат технічних наук Геннадій Миколайович Власенко.

Пишаємось нашими випускниками кафедри військової підготовки, які разом з дипломом про вищу освіту отримують звання офіцеру запасу.

Український воїн – надійний захисник, патріот, для якого є святими слова: «честь, свобода і незалежність України».

Бажаємо всім міцного здоров'я, надійних тилів. Зі святом!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!