Вручення офіцерських погон19 Листопада 2019р.

27 листопада 2019 року о 10.00 год. в аудиторії № 214 головного корпусу КНЕУ відбудеться урочистий захід «Офіцерська звитяга» з нагоди присвоєння первинного офіцерського звання студентам, які пройшли підготовку офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки, під час якого будуть вручені офіцерські погони.

На урочистий захід запрошуються представники: мерії, Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації,  військових комісаріатів м. Києва, Тилу Збройних Сил України, батьки та гості.

Вітаємо перший випуск кафедри військової підготовки, бажаємо молодим офіцерам професійних висот та всім нам мирного неба.

Урочисті заходи з нагоди складання Військової присяги відбудуться за адресою: м. Київ,проспект Перемоги, 54/1.