Кафедра військової підготовки Університету

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» починає співпрацю з ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України»22 Квітня 2019р.

На сьогоднішній день, в умова складної ситуації в державі треба готувати себе до захисту Вітчизни. Одну з головних ролей у підготовці грає домедична допомога. Тому кафедра військової підготовки офіцерів запасу доклала зусиль, щоб кожен студент мав можливість отримати такі навички, які можуть знадобитись не лише у військовій справі, а й у повсякденному житті.

         Міжнародною практикою давно визначено, що надання домедичної допомоги є не привілеєм, а нормою для кожного громадянина. При працевлаштуванні за кордоном, дуже часто роботодавці потребують наявність відповідного сертифікату. Тому, зважаючи на це, вищі навчальні заклади Європи давно готують своїх студентів до відповідних дій у разі травмонебезпечної ситуації в обов’язковому порядку, адже саме ці навички одного разу можуть врятувати чиєсь життя.

         Наш Університет йде в ногу з провідними університетами світу, тому з радістю повідомляємо, що 27.03.2019 було укладено меморандум про співпрацю ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана » та ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України».

         Згідно цього документу, дуже скоро, кожен студент зможе пройти курс навчання за різними програмами:

  • «Домедична допомога при раптовій зупинці серця та загрозливих життю станах (8 годин)».
  • «Домедична допомога травмованим (8 годин)».
  • «Тактична екстрена медична допомога (8 годин)».
  • «Підготовка викладачів та викладачів-інструкторів з надання домедичної допомоги (24 години)».
  • «Екстрена медична допомога травмованим на догоспітальному етапі (40 годин)».

         При цьому особлива увагав навчанні приділяється практичним заняттям, які займають дві третини від загального обсягу навчальних програм. Практичним заняттям передує показ учбових фільмів з демонстрацією сучасних методів і засобів надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі. Зробімо життя безпечнішим разом!