Випуск молодших лейтенантів запасу27 Листопада 2019р.

27 листопада 2019 року, вперше у ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" випустили офіцерів запасу, які проходили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки. Крім цього, випускникам, які пройшли повний курс військової підготовки, склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу, присвоїли первинне військове звання «молодший лейтенант запасу».

Зі знаменною подією офіцерів запасу привітав ректор ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" Лук'яненко Дмитро Григорович , Військовий комісар Київського міського військового комісаріату полковник Клявлін Сергій Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" Оболенська Тетяна Євгенівна, завідувач кафедри військової підготовки Шемаєв Володимир Миколайович, а також батько студента випуксника Роженко Юрій Миколайович.

Від випускників кафедри військової підготовки з привітанням виступив студент Піддема Іван Ігорович, який подякував науково-педагогічному складу кафедри військової підготовки за цікаві два роки навчання, під час яких хлопці та дівчата стали фахівцями у сфері логістичного забезпечення ЗС України.

Успіхів вам та професіонального росту, намагайтеся бути першими у всіх починаннях, ставте цілі і досягайте мети шановні молодші лейтенанти запасу!

Фото матеріали урочистого заходу можливо переглянути за посиланням: