Онлайн-захід до Дня захисників та захисниць України 202330 Вересня 2023р.

Християни всього світу щороку 1 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день нагадує кожному про молитовне заступництво Божої Матері за людський рід і є храмовим святом багатьох міст і сіл України.

За даними істориків, Покров Пресвятої Богородиці був великим святом для козаків. День українського козацтва відзначається в Україні згідно з указом президента України від 07.08.1999 № 966/99 { Із змінами, внесеними згідно з Указом Президента № 455/2023 від 28.07.2023 } в день свята Покрова Пресвятої Богородиці 1 жовтня. В цей день також відзначаються і День створення Української Повстанської Армії  та День захисника і захисниці  України.

У рамках реалізації державної політики з національно-патріотичного виховання молоді кафедрою військової підготовки було проведено урочистий захід з нагоди Дня захисників і захисниць України (1 жовтня 2023 року).

Захід було проведено напередодні Свята зі студентами кафедри військової підготовки в режимі онлайн. До проведення заходу були залучені усі науково-педагогічні працівники кафедри.