Відзначення дня Збройних Сил України 2023: Подвиги та пам06 Грудня 2023р.

Шановні науково-педагогічні працівники, інженерно-технічний склад, студенти, ветерани військової служби Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана!

6 грудня відзначається всенародне свято – День Збройних Сил України. Збройні Сили України у важких умовах сьогодення залишаються авангардомвсенародної битви за Україну,єдиним гарантом безпеки, територіальної цілісності і недоторканості держави. Мужність, честь, сила і відвага – тільки кращі з кращих склалиприсягу в лавах Збройних Сил України.З початком повномасштабної війни це свято набуло особливої ваги. Велика когорта кращих з кращих серед випускників кафедри військової підготовки нашого університету зі зброєю в руках на усіх фронтах мужньо боронять нашу Батьківщину. Це наша гордість, наша надія, ми пишаємося кожним із них. Нажаль, є і ті, хто назавжди у розквіті сил пішов у засвіти. Вічна пам’ять і слава героям!

Відвага, подвиги і незламна віра у перемогу, яку демонструють наші воїни наші кращі сини і дочки на полі бою, є продовженням славних традицій багатьох поколінь воїнів нашої держави.

Подвиги наших захисників – велична правда історії. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Естафета подвигу безсмертна і нерозривна, вона живе у серцях і справах сучасних захисників Вітчизни.

Пам’ятаємо кожного, хто віддав заради України найцінніше – життя.

Трагічні події нашого сьогодення ще раз засвідчили цінність людського життя. І вкотре нагадали, що слід достойно шанувати кожного захисника Батьківщини.

Сердечно вітаємо усіх, хто присвятив своє життя воістину великій і величній справі – служінню Вітчизні!

У цей день висловлюємо глибоку вдячність і повагу усім хто боронить честь і свободу рідної країни, виборює на полі бою свободу і незалежність своєї держави, зміцнює її обороноздатність, відстоює її територіальну цілісність і недоторканність.

Бажаємо вам сил і незламної віри у нашу ПЕРЕМОГУ, успішної  реалізації планів і задумів, оптимізму, нових успіхів в ім’я  зміцнення оборонної могутності нашої Батьківщини.

Зичимо усім вам міцного здоров’я і щастя, миру і добробуту, успіхів у благородній справі служіння українському народові.

Слава Україні! Слава незламним захисникам нашої Батьківщини!

Зі святом!

З повагою,