Про випускний навчальний збір 202217 Травня 2022р.

Витяг з наказу Департаменту Військової Освіти і Науки Міністерства оборони України №404/1 щодо програми підготовки офіцерів запасу:

Пункт 2. Навчальні збори зі студентами, які закінчують військову підготовку у 2022 році, організувати у військових частинах (на кораблях) або у ВВНЗ (військових інститутах), які мають відповідну польову навчально-матеріальну базу для проведення практичного навчання. У разі відсутності можливості організації та проведення навчального збору, призупинити зазначену підготовку з подальшим її продовженням (з урахуванням оперативної обстановки) за рішенням керівників, яким підпорядковані відповідні ВВНЗ та ВНП ЗВО.
    На даний час на кафедрі здійснюється підготовка наказу з організації та проведення навчальних зборів студентів, які проходять військову підготовку. Наказ буде оголошено згодом.