Онлайн-захід до Дня захисників та захисниць України10 Жовтня 2022р.

Християни всього світу щороку 14 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день нагадує кожному про молитовне заступництво Божої Матері за людський рід і є храмовим святом багатьох міст і сіл України.

За даними істориків, Покров Пресвятої Богородиці був великим святом для козаків. День українського козацтва відзначається в Україні згідно з указом президента України від 07.08.1999 № 966/99 в день свята Покрова Пресвятої Богородиці 14 жовтня. В цей день також відзначаються і День створення Української Повстанської Армії  та День захисника і захисниці  України.

ОГОЛОШЕННЯ

У рамках реалізації державної політики з національно-патріотичного виховання молоді кафедрою військової підготовки планується проведення урочистого заходу з нагоди Дня захисників і захисниць України (14 жовтня 2022 року.) та зустріч з випускниками кафедри, які в лавах Збройних Сил України чинять опір російській агресії.

Захід буде проведено напередодні та наступного дня після Свята:

• зі студентами першого курсу 12, 15 жовтня 2022 року з 09:00 до 11:00 в режимі онлайн, кафедра військової підготовки.