Про проведені курси за програмою Базова підтримка життя09 Грудня 2021р.

В період з 01.11 по 4.11.2021 р. на базі КНЕУ ім. В. Гетьмана вібулися дводенні симуляційні навчання з домедичної допомоги. До навчань було залучено 24 співробітника із вісімнадцяти структурних підрозділів університету. Заняття проводили фахівці Державного закладу «Український науково-практичний центр екстренної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України».

За результатами навчань всі учасники успішно здали теоретичний та практичний іспити за програмою навчань та отримали відповідні сертифікати «Викладач-інструктор».

На кафедрі військової підготовки КНЕУ ім. В. Гетьмана проводиться підготовка аудиторії з тактичної медицини. Для цього замовлені відповідні плакати, надані заявки на отримання військово-медичного майна для удосконалення матеріально-технічної бази кафедри. На початок 2022 року планується придбання манекена-тренажера для відправцювання практичних навиків надання домедичної допомоги.

Всі ці заходи допоможуть «Викладачам-інструкторам» проводити якісно заняття та навчання з залученням бажаючих працівників своїх підрозділів.