День фахівців логістичного забезпечення ЗСУ 202311 Жовтня 2023р.

11 жовтня 2023 року, в Україні вперше відзначається День фахівців логістичного забезпечення ЗСУ.

Сили логістики — формування у складі ЗСУ для технічного та тилового забезпечення, шляхом зберігання, підготовки (ремонту) і транспортування всієї номенклатури озброєння, боєприпасів, військової техніки, продовольства, та іншого.

Саме 11 жовтня 2016 року був виданий наказ Міністерства оборони України у якому визначалися основні принципи формування Сил логістики ЗСУ.

Весною 2018 року, згідно указу Президента України, в структурі Збройних сил створено Командування сил логістики Збройних сил України, яке об’єднало в собі служби тилу та озброєння Збройних сил України.

З перших хвилин війни Сили логістики ЗСУ відіграють важливу роль у відбитті повномасштабної агресії.

Вітаю науково-педагогічний склад та працівників кафедри, студентів, які навчаються, зі святом! Ясного неба і привітного сонця над головою, удачі у всіх справах, здійснення планів, здоров'я, успіхів! І найголовніше-скорішої Перемоги нам і Миру!

В.о. завідувача кафедри військової підготовки  А. Луценко.