Кафедра військової підготовки Університету

Список студентів 1 курсу по групно, за спеціалізацією "Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби"

Заняття проводяться в середу.

ВПЗ 1

Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби

Інститут інформаційних технологій в економіці

Зараховані

1. Бондаренко Андрій Андрійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

2. Рахманкулов Равіль Ренатович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана».

Юридичний інститут

Зараховані

1. Степанець  Владислав Вячеславович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

2. Кучер  Богдан  Ігоровичстудентка 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана;

3.Лукяненко Дмитро Юрійовичстудент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

4.Шкарпіта  Сергій Ігоровичстудент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

5.Плащинський Андрій Миколайовичстудент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

6. Загола Захар Миколайовичстудент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана».

 

Факультету фінансів

Зараховані

1.Вернигор Владислав Юрійович, студент 3 курсу факультету фінансів;

2. Германович Кирило Олегович, студент 3 курсу факультету фінансів;

3. Барановський Богдан Олександрович, студент 3 курсу факультету фінансів;

4. Хоменко Дмитро Юрійович, студентка 3 курсу факультету фінансів

5. Коржовський Денис Ярославовичстудент 3 курсу факультету фінансів;

6. Овсепян Арсен Вардановичстудент 3 курсу факультету фінансів;

7.Матох Михайло Володимировичстудент 3 курсу факультету фінансів.

Факультету обліку та податкового менеджменту

Зараховані

1. Солонюк  Роман Олегович., студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;

 

Заняття проводяться в середу.

ВПЗ 2

Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби

Факультет маркетингу

Зараховані

1. Бурянов Валентин Олександрович, студент 3 курсу факультету маркетингу.

 

Факультет управління персоналом, соціології та психології

Зараховані

1. Стеценко Микита Дмитрович, студент 3 курсу факультету управління персоналом, соціології та психології;

2. Донченко Олексій Олександрович, студент 3 курсу факультету управління персоналом, соціології та психології.

 

Факультет економіки та управління

Зараховані

1. Сич Тарас Володимирович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

2. Крижба Дмитро Віталійович , студент 3 курсу факультету економіки та управління;

3. Кулик  Святослав Ігорович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

4. Балашов Дмитро Валерійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

5. Гавриш Артем Володимирович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

6. Юрченко Дмитро Сергійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

7.Поляков  Ілля Ігорович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

Факультету міжнародної економіки та менеджменту

Зараховані

1. Калінін Юрій Андрійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

2. Карпенко Владислав Юрійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

3. Рибіков Артем Вікторович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

4. Березовський Микола Сергійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

5. Загребельний Антон Геннадійович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

6. Велікдус Станіслав Васильович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

7. Маргвелашвілі Давід  Тимурович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

8. Данільєв Данил Костянтинович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

9. Куліковський Максим Вікторович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

10. Левченко Іван Станіславович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

11. Кіяшко Ігор Ростиславович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

12. Мурга Дмитро Валентинович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

13. Сухенко Євгеній Вадимович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

14. Газізов Владислав Рустамович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

15. Єщенко Єгор Олексійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту.

16. Касьян Данило Валерійович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту

17. Корольов Максим Олегович студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту

 

Заняття проводяться в суботу

ВПЗ 3

Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби

Інститут інформаційних технологій в економіці

Зараховані

1.Задніпрянець Борис Русланович, студент 1 курсу магістерського рівня підготовки Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана».

Юридичний інститут

Зараховані

1. Сєдухін–Ткаченко  Євгеній Денисович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

2. Адаменко Олег Миколайович, студентка 4 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана».

 

Факультету обліку та податкового менеджменту

Зараховані

1. Воронюк Назар Сергійович, студент 1 курсу магістерського рівня підготовки факультету обліку та податкового менеджменту;

 2. Новаленко Дмитро Юрійович, студент 4 курсу факультету обліку та податкового менеджменту.

 

 

Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Зараховані

1. Ващенко Євгеній Олександрович,  студент 4 курсу факультету управлiння персоналом, соціології та психології;

2. Матенков Андрій Володимирович, студент 1 курсу магістерського рівня підготовки факультету управлiння персоналом, соціології та психологі;

 

Факультет економiки та управлiння

Зараховані

1. Могилястий  Владислав Вікторович студент 4 курсу факультету економiки та управлiння;

2. Шувалов Олександр Олексійович, студент 4 курсу факультету економiки та управлiння.

Факультету міжнародної економіки та менеджменту

Зараховані

1. Труш Дмитро Олександрович, студент 4  курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

2. Присяжнюк Данило Костянтинович,студент 4  курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту.

Інші ВНЗ

1. Пінчук Валерій Михайлович студент 4 курсу Національного університету фізичного  виховання і спорту України;

2. Пінчук  Вячеслав Михайлович студент 3 курсу Національного університету фізичного  виховання і спорту України;

3. Болбут  Владислав Олегович, студент 3 курсу Київського транспортного університету;

4. Долинський  Олександр Ігорович, студент 3 курсу ДУТ

5.Процик  Василь Іванович,  студент 3 курсу Національного університету фізичного  виховання і спорту України;

6. Швець-Машкара  Михайло Сергійович      Нац. академія образ. мистецтва

і архітектури;

7. Романьков Антон Олегович,  студент 4 курсу Київського транспортного університету;

8. Солодяк Владислав Ігорович, студент  3 курсу ДУТ;

9. Лінчевський Данил Юрійович, студент 3 курсу Київського Національного торгово-економічного університету;

10. Макаров Ростислав Янович, студент 3 курсу Киїський національний

університет культури і мистецтв;

11. Кропив’янський  Андрій Валерійович, студент 3 курсу Київського національного університету будівництва та архітектури;

12. Міщенко Володимир Юрійович, студент 4 курсу Національний

педагогічний університет (НПУ) ім. Драгоманова

13. Табаченко Денис Миколайович, студент 2 курсу Національного університету фізичного  виховання і спорту України.

 

Хто має вищу освіту

Зараховані

1. Андрієвич Сергій Миколайович. Закінчив бакалаврат Національного  університету водного господарства та природокористування. м. Рівне

Остання редакція: 10.09.19