Кафедра військової підготовки Університету

Список студентів 1 курсу по групно, за спеціалізацією "Організація продовольчого забезпечення"

Заняття проводяться в середу.
Перше заняття 3 жовтня
3 курс

ВПЗ 1

«Організація продовольчого забезпечення»
 

Інститут інформаційних технологій в економіці

1) Бурковський Михайло Станіславович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

2) Феденко Дмитро Олександрович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

3) Лищук Владислав Сергійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

4) Новак Владислав Тарасович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Юридичний інститут

1) Аппазов Рємзі Рінатович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

2) Клименко Анастасія Юріївна, студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

3) Остапенко Олександр Сергійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

4)Ромась Ганна Григорівна, студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана;

5) Куколова Марія Максимівна, студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

6) Адаменко Олег Миколайович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

7) Приймак Леонід Олексійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

8) Сайченко Максим Олександрович, студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Факультету фінансів

1) Чубенко Людмила Віталіївна, студентка 3 курсу факультету фінансів;

2) Ігнатенко Максим Олександрович, студент 3 курсу факультету фінансів;

3) Маньков Владислав Олександрович, студент 3 курсу факультету фінансів;

4)Нестеров Владислав Олександрович, студент 3 курсу факультету фінансів;

5) Строкань Михайло Ігорович, студент 3 курсу факультету фінансів;

6) Єщенко Артем Юрійович, студент 3 курсу факультету фінансів;

Факультету обліку та податкового менеджменту

1) Корнієнко Владислав Валерійович, студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;

2) Кухта Микита Олексійович, студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;

3) Дигал Владислав В’ячеславович, студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;

4)Лещенко Дмитро Костянтинович, студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;

 

Всього - 22

 

Можуть бути внесені зміни в склад групи
Бути і тим хто ще не пройшов військово-лікарську комісію та не відданий наказом про зарахування

 

Заняття проводяться в середу.
Перше заняття 3 жовтня
3 курс

ВПЗ 2

Організація продовольчого забезпечення

    Факультет маркетингу

1) Бульбак Євгеній Сергійович, студент 3 курсу факультету маркетингу;

2) Григоренко Олександр Вікторович, студент 3 курсу факультету маркетингу;

3) Завальний Романи Валерійович, студент 3 курсу факультету маркетингу;

4) Ковальчук Ростислав Павлович, студент 3 курсу факультету маркетингу;

5) Миков Дмитрій Михайлович, студент 3 курсу факультету маркетингу;

6) Розовик Аліна Юріївна, студентка 3 курсу факультету маркетингу;

Факультет управління персоналом, соціології та психології

1) Ткаченко Максим Олександрович, студент 3 курсу факультету управління персоналом, соціології та психології;

2) Мануілов Денис Владиславович, студент 3 курсу факультету управління персоналом, соціології та психології;

3) Рибальченко Руслан Олексійович, студент 3 курсу факультету управління персоналом, соціології та психології;

Факультет економіки та управління

1) Денисенко Кирило Олексійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

2) Нотевський Євгеній Вячеславович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

3) Півовар Ростислав Вікторович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

4) Приліпко Олександр Олексійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

5) Величко Олександр Юрійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

 

Факультету міжнародної економіки та менеджменту

1) Яценюк Олексій Леонідович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту

2)Губарєв Андрій Павлович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

3)Кудря Максим Миколайович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

4)Цвітковський Олександр Віталійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

5)Гненний Артем Віталійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економікита менеджменту;

 

Інші ВНЗ

1)Адаменко Денис Олександрович, студент 3 курсу Київського Національного торгово-економічного університету;

 

Всього – 20

 

       Можуть бути внесені зміни в склад групи
Бути і тим хто ще не пройшов військово-лікарську комісію та не відданий наказом про зарахування

 

 

Заняття проводяться в суботу
Перше заняття 6 жовтня
2,4,5,6  курси

ВПЗ 1

«Організація продовольчого забезпечення»

Інститут інформаційних технологій в економіці

1) Бобровник Ярослав Володимирович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

2) Меткий Євгеній Олександрович,  студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

3) Приймак Владислав Євгенович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Юридичний інститут

1) Манжелій Олег Юрійович, студентка 5 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

2)Боднар Дмитро Валерійович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

3)Горленко Дмитро Ігорович студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

4) Мацегут Микита Віталійович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Факультету фінансів

1) Дубанич Денис Юрійович, студент 4 курсу факультету фінансів;

2) Липовченко Микола Андрійович, студент 6 курсу факультету фінансів;

3) Султанов Олексій Ільдарович, студент 5 курсу факультету фінансів;

4) Шарлай Віктор Володимирович, студент 2 курсу факультету фінансів;

5) Гуртовий Євгеній Олександрович, студент 4 курсу факультету фінансів;

6) Вікторова Вікторія Володимирівна, студентка 4 курсу факультету фінансів

7) Топорков Олексій Романович, студент 5 курсу факультету фінансів;

Факультету обліку та податкового менеджменту

1) Гнатуша Андрій Ігорович, студент 4 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;Факультет маркетингу

1) Камардін Кирило Олександрович, студент 4 курсу факультету маркетингу;

2) Мартинюк Максим Юрійович, студент 4 курсу факультету маркетингу;

3) Звагольський Сергій Григорович, студент 4 курсу факультету маркетингу;

4)Черниш Єлисей Олександрович, студент 4 курсу факультету маркетингу;

Факультет економіки та управління

1)Козій Владислав Сергійович, студент 4 курсу факультету економіки та управління

2) Мирський Іван Ігорович, студент 4 курсу факультету економіки та управління;

          Факультету міжнародної економіки та менеджменту

1) Онопрієнко Юрій Юрійович, студент 4 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

2) Лебедєв Ростислав Юрійович, студент 2 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

5) Рудінський Ярослав Анатолійович, студент 5 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

6) Шлапаченко Костянтин Володимирович, студент 2 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

7) Цимбалюк Данило Ігорович, студент 2 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

8) Яценко Олександр Олександрович, студент 2 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту

9)Волошин Дмитро Петрович, студент 3  курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

Інші ВНЗ

  1. Губчик Олександр Сергійович, студент  3 курсу Національного університету фізичного  виховання і спорту України;
  2. Макуцевич Денис Валентинович, студент 3 курсу Київського Національного торгово-економічного університету;
  3. Шведенко Микола Юрійович, студент 4 курсу Академії праці, соціальних відносин і туризму;
  4. Шумік Олег Анатолійович, студент 3 курсу Національного університету фізичного  виховання і спорту України;
  5. Соколов Дмитро Олександрович, студент 3 курсу Національного  університету біоресурсів і природокористування;
  6. Бодунов Вадим Русланович, студент 3 курсу Київського національного університету імені Т.Шевченка
  7. Романюк Денис Вікторович, студент 4 курсу Київського національного торгово-економічного університету

 

Всього – 36

Можуть бути внесені зміни в склад групи
Бути і тим хто ще не пройшов військово-лікарську комісію та не відданий наказом про зарахування

Остання редакція: 01.10.18