Кафедра військової підготовки Університету

Список студентів, які займаються в суботу

                                                             Навчальний взвод № 3 (прод. субота)           

 

 

 

з/п

 

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

 

 

 

 

 

 

 

       1.     

Астапенко

Ілля

Олегович

 

 

 

 

 

 

 

 

       2.     

Бодунов

Денис

Русланович

 

 

 

 

 

 

 

 

       3.     

Величко

Максим

Андрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

       4.     

Виноградов

Денис

Костянтинович

 

 

 

 

 

 

 

 

       5.     

Галета

Павло

Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

       6.     

Глушенков

Тарас

Ігорович

 

 

 

 

 

 

 

 

       7.     

Гудзь

Сергій

Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

       8.     

Дульдієр

Руслан

Ігорович

 

 

 

 

 

 

 

 

       9.     

Іванов

Іван

Васильович

 

 

 

 

 

 

 

 

     10.   

Казарян

Фарід

Арменович

 

 

 

 

 

 

 

 

     11.   

Ковалевський

Микита

Олегович

 

 

 

 

 

 

 

 

     12.   

Ковбик

Максим

Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

     13.   

Коновальченко

Аліна

Володимирівна

 

 

 

 

 

 

 

 

     14.   

Костюк

Кирило

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     15.   

Котвицький

Артур

Андрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     16.   

Кресік

Данило

Андрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     17.   

Круль

Дмитро

Максимович

 

 

 

 

 

 

 

 

     18.   

Лисенко

Кирило

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     19.   

Лукашов

Дмитро

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     20.   

Матвєєв

Олександр

Вячеславович

 

 

 

 

 

 

 

 

  21.

Решетняк

Богдан

Олегович

 

 

 

 

 

 

 

 

  22.

Скляренко

Ігор

Анатолійович

 

 

 

 

 

 

 

 

  23.

Скрипченко

Денис

Вадимович

 

 

 

 

 

 

 

 

  24.

Сороцька

Марія

Олександрівна

 

 

 

 

 

 

 

 

  25.

Станіславський

Євген

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

  26.

Столярчук

Владислав

Вадимович

 

 

 

 

 

 

 

 

  27.

Толстюк

Олексій

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

  28.

Шелест

Євген

Андрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

  29.

Щеглов

Антон

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навчальний взвод № 3  (реч. субота)

 

 

 

з/п

 

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

 

 

 

 

 

 

 

1.       

Базилюк

Роман

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

2.       

Букоємський

Олександр

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

3.       

Бучма

Андрій

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

4.       

Вагін

Дмитро

Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

5.       

Глущенко

Антон

Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

6.       

Гордієнко

Владислав

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

7.       

Горлов

Костянтин

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

8.       

Довгий

Дмитро

Анатолійович

 

 

 

 

 

 

 

 

9.       

Загоруйко

Олександр

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

10.   

Замятін

Данило

Владиславович

 

 

 

 

 

 

 

 

11.   

Ільєнко

Владислав

Олексійович

 

 

 

 

 

 

 

 

12.   

Іпатов

Богдан

Костянтинович

 

 

 

 

 

 

 

 

13.   

Кроковний

Владислав

Вячеславович

 

 

 

 

 

 

 

 

14.   

Крошко

Іван

Андрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

15.   

Куцин

Юрій

Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

16.   

Медведчук

Дмитро

Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

17.   

Назаров

Олександр

Ігорович

 

 

 

 

 

 

 

 

18.   

Нікітенко

Олександр

Русланович

 

 

 

 

 

 

 

 

19.   

Редька

Олексій

Олексійович

 

 

 

 

 

 

 

 

20.   

Резцов

Микита

Дмитрович

 

 

 

 

 

 

 

 

21.   

Рокицький

Петро

Вікторович

 

 

 

 

 

 

 

 

22.   

Рунаєв

Артем

Ігорович

 

 

 

 

 

 

 

 

23.   

Самилюк

Анна

Василівна

 

 

 

 

 

 

 

 

24.   

Сібель

Кирило

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

25.   

Ушверідзе

Георгій

Хвічаєвич

 

 

 

 

 

 

 

 

26.   

Шемякін

Євген

Олексійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Остання редакція: 06.02.18