КНЕУ - Список студентів, які займаються у середу

Кафедра військової підготовки Університету

Список студентів, які займаються у середу

                                                                Навчальний взвод № 1 (прод. середа)  

 

 

 

з/п

 

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Антонюк

Віктор

Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Громницький

Леонід

Андрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Гудзь

Дарина

Олександрівна

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Дудкін

Роман

Олегович

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Ірклій

Артур

Олегович

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Короткий

Богдан

Валерійович

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Кошелев

Іван

Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Мінчук

Олександр

Анатолійович

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Мосейчук

Антон

Леонідович

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Нацвлішвілі

Тимур

Мєрабович

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Носко

Олег

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Олейко

Максим

Олегович

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Парфенюк

Валерія

Андріївна

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Перепелиця

Олександр

Валентинович

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Прокопенко

Петро

Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Романенко

Володимир

Віталійович

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Сало

Нікіта

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

                      18.

Ступак

Артур

Олексійович

 

 

 

 

 

 

 

 

                       19.

Фомічов

Олексій

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навчальний взвод № 2 (прод. середа)  

 

 

 

з/п

 

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Алєксєйченко

Володимир

Віталійович 

 

 

 

 

 

 

 

 

      2.

Аліханов

Герадот

Саввич

 

 

 

 

 

 

 

 

      3.

Дацун

Олександр

Вікторович

 

 

 

 

 

 

 

 

      4.

Ігнатенко

Ігор

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

      5.

Кулик

Олег

В’ячеславович

 

 

 

 

 

 

 

 

      6.

Луговець

Богдан

Валерійович

 

 

 

 

 

 

 

 

      7.

Мартинюк

Микола

Віталійович 

 

 

 

 

 

 

 

 

      8.

Марченко

Олексій

Анатолійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     9.

Мельниченко

Ілля

Дмитрович

 

 

 

 

 

 

 

 

     10.

Ніколаєнко

Всеволод

Валерійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     11.

Піддема

Іван

Ігорович

 

 

 

 

 

 

 

 

     12.

Ратніков

Олександр

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     13.

Романов

Ярослав

Ігорович

 

 

 

 

 

 

 

 

     14.   

Сиротинський

Віталій

Вікторович

 

 

 

 

 

 

 

 

     15.

Соколюк

Максим

Васильович

 

 

 

 

 

 

 

 

     16.

Черкашин

Рустам

Георгійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     17.

Юрчук

Юрій

Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

     18.

Яровий

Віктор

Вікторович

 

 

 

 

 

 

 

 

     19.

Яровий

Максим

Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

Навчальний взвод № 1   (реч. середа)

 

 

 

з/п

 

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

 

 

 

 

 

 

 

       1.     

Беспалов

Іван

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

       2.     

Білий

Артур

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

       3.     

Булах

Олександр

Віталійович

 

 

 

 

 

 

 

 

       4.     

Великоіван

Нікіта

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

       5.     

Герасименко

Матвій

Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

       6.     

Грищук

Андрій

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

       7.     

Дяченко

Микола

Анатолійович

 

 

 

 

 

 

 

 

       8.     

Загородній

Володимир

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

       9.     

Закревський

Денис

Андрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     10.   

Іваненко

Даніїл

Іванович

 

 

 

 

 

 

 

 

     11.   

Колесник

Юрій

Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

     12.   

Коротаєв

Дмитро

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     13.   

Кривохижа

Олександр

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     14.   

Лефтер

Іван

Іванович

 

 

 

 

 

 

 

 

     15.   

Лиманський

Максим

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     16.   

Майновський

Микола

Андрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     17.   

Мілевський

Максим

Дмитрович

 

 

 

 

 

 

 

 

     18.   

Мусієнко

Дмитро

Ігорович

 

 

 

 

 

 

 

 

     19.   

Мусієнко

Андрій

Дмитрович

 

 

 

 

 

 

 

 

     20.   

Паслов

Геннадій

Владиславович

 

 

 

 

 

 

 

 

     21.   

Петренко

Дмитро

Віталійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     22.   

Пилькевич

Антон

Леонідович

 

 

 

 

 

 

 

 

     23.   

Прокоф’єв

Володимир

Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

     24.   

Сердюков

Олексій

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     25.   

Чечко

Андрій

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

     26.   

Чистов

Артем

Едуардович

 

 

 

 

 

 

 

 

     27.   

Щербатюк

Олексій

Владиславович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навчальний взвод № 2 (реч. середа)

 

 

 

з/п

 

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

 

 

 

 

 

 

 

1.       

Бойченко

Андрій

Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

2.       

Вишневський

Владислав

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

3.       

Вольвач

Максим

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

4.       

Гринюк

Ігор

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

5.       

Джебраїлов

Роман

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

6.       

Комаров

Дмитро

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

7.       

Ксьондз

Станіслав

Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

8.       

Кутузов

Віталій

Анатолійович

 

 

 

 

 

 

 

 

9.       

Михайленко

Тимофій

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

10.   

Науменко

Роман

Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

11.   

Неборачек

Денис

Ігорович

 

 

 

 

 

 

 

 

12.   

Олійник

Артем

Вадимович

 

 

 

 

 

 

 

 

13.   

Помін

Андрій

Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

14.   

Сірий

Ілля

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

15.   

Слабко

Євгеній

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

16.   

Ткачук

Роман

Іванович

 

 

 

 

 

 

 

 

17.   

Тразанов

Гліб

Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

18.   

Трубнік

Борислав

Костянтинович

 

 

 

 

 

 

 

 

19.   

Уваров

Іван

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

20.   

Улізько

Роман

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

21.   

Федоренко

Роман

Леонідович

 

 

 

 

 

 

 

 

22.   

Федосенко

Ерік

Дмитрович

 

 

 

 

 

 

 

 

23.   

Цапій

Дмитро

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

24.   

Цибко

Олександр

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

25.   

Шевченко

Сергій

Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

26.   

Шестак

Арсеній

Олегович

 

 

 

 

 

 

 

 

27.   

Щепак

Олександр

Петрович

 

 

 

 

 

 

 

 

28.   

Ярошенко

Роман

Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Остання редакція: 09.02.18