Кафедра військової підготовки Університету

Список студентів 1 курсу по групно, за спеціалізацією "Організація речового забезпечення"

Заняття проводяться в середу.
Перше заняття 3 жовтня
3 курс

ВРЗ 1

Організація речового забезпечення
 

Інститут інформаційних технологій

1) Райтаровський Микола Олександрович, студент  3 курсу

2) Шостак Лев Владиславович, студент  3 курсу

3) Павлунь Роман Анатолійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

4) Тимощук Володимир Олександрович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

5)Молчанов Антон Олегович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Юридичний інститут

1) Гавданович Богдан Васильович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

2) Козинець Юрій Анатолійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

3) Мазяр Владислав Вадимович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

4) Пулінець Родіон Володимирович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

5) Хайрулін Владислав Юрійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

6) Зайченко Олександр Олександрович, студент 3 курсу

7) Володимирський Ярослав Вікторович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

8) Олійник Владислав Віталійович, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

9)Журба Владислав Сергійович,студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

10)Товкач Максим Павлович студент 3 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Факультет маркетингу

1) Кравчук Ян Олексійович, студент 3 курсу факультету маркетингу;

2) Немерець Сергій Вікторович, студент 3 курсу факультету маркетингу;

3) Савенко Андрій Сергійович, студент 3 курсу факультету маркетингу;

4) Марченко Данило Сергійович, студент 3 курсу факультету маркетингу

Факультету обліку та податкового менеджменту

1)Гончар Владислав Олександрович, студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;

2)Дубенець Олександр Володимирович, студент 3 курсу факультету обліку та податкового менеджменту;

          Факультет управління персоналом, соціології та психології

1)Савчук Артем Петрович, студент 3 курсу факультету управління персоналом, соціології та психології;

2)Потрас Микита Олександрович, студент 3 курсу факультету управління персоналом, соціології та психології;

 

Всього – 23

 

               Можуть бути внесені зміни в склад групи
Бути і тим хто ще не пройшов військово-лікарську комісію та не відданий наказом про зарахування

 

 

Заняття проводяться в середу.
Перше заняття 3 жовтня
3 курс

ВРЗ 2

Організація речового забезпечення
 

  Факультет фінансів

1) Беззуб Роман Юрійович, студент 3 курсу факультету фінансів;

2) Дубіль Ростислав Ігорович, студент 3 курсу факультету фінансів;

3) Кривич Олександр Олександрович, студент 3 курсу факультету фінансів;

4) Мансілья Альварес Віктор Олександр Мартінович, студент 3 курсу факультету фінансів;

5) Городній Владислав Ігорович, студент 3 курсу факультету фінансів;

6) Романюк Владислав Олегович, студент 3 курсу факультету фінансів;

7) Томнюк Артур Сергійович, студент 3 курсу факультету фінансів;

8) Шадура Євген Юрійович, студент 3 курсу факультету фінансів

9)Устич Іван Олександрович, студент 3 курсу факультету фінансів;

          Факультет економіки та управління

1) Даниленко Юрій Олександрович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

2) Могильний Ярослав Юрійович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

3) Тодорович Валерій Володимирович, студент 3 курсу факультету економіки та управління;

4)Яремчук Марія Олександрівна, студент 3 курсу факультету економіки та управління

Факультету міжнародної економіки та менеджменту

1) Кириленко Максим Юрійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

2)Меткий Олексій Леонідович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

3) Пащенко Антон Анатолійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

4) Алешков Анатолій Валерійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

5) Бондаренко Микола Анатолійович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

6)Голік Владислав Ігорович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

7) Глущенко Антон Володимирович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

Інші ВНЗ

1.Комісаренко Віталій Сергійович, студент 3 курсу Таврійського Національного університету імені В.І.Вернадського;

 

Всього – 21

 

Можуть бути внесені зміни в склад групи
Бути і тим хто ще не пройшов військово-лікарську комісію та не відданий наказом про зарахування

 

 

Заняття проводяться в суботу
Перше заняття 6 жовтня
2,4,5,6  курси

ВРЗ 1

Організація речового забезпечення
 

Інститут інформаційних технологій

1)       Головаченко Владислав Михайлович, студент 5 курсу;

2) Додукало Денис Олегович, студент 4 курсу;

3) Іщенко Владислав Сергійович, студент 5 курсу

4) Демидко Іван Віталійович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

5) Згардан Артем Ігорович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

6) Книш Роман Юрійович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

7) Лозовий      Денис Романович, студент 4 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

8) Половецький Костянтин Миколайович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Інститут інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Юридичний інститут

  1. Возний Владислав Валентинович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

2)Савсюк Владислав Віталійович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

3)Васільєв Владислав Ігорович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

4) Вербовий Олександр Олегович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

5) Мандрик Богдан Богданович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

6) Махиня Дмитро Валерійович, студент 5 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

7) Паур Анна Олексіївна, студентка 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

8) Радченко Володимир Євгенович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

9) Сачалко Олександр Сергійович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

10) Сварник Владислав Сергійович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

11) Хвостюк Вадим Юрійович, студент 2 курсу Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Факультет фінансів

1) Курдибайло Владислав Володимирович, студент 4 курсу факультету фінансів;

2) Лук’янчук Денис Юрійович, студент 4 курсу факультету фінансів;

3) Слівінський Володимир Вікторович, студент 5 курсу факультету фінансів;

4) Рустамов Руслан Відадійович, студент 4 курсу факультету фінансів;

          Факультет маркетингу

1) Вовк Ігор Борисович, студент 2 курсу факультету маркетингу;

2) Сімороз Григорій Святославович, студент 2 курсу факультету маркетингу;

3) Кудря Євгеній Сергійович, студент 4 курсу факультету маркетингу;

4) Семистрок Федір Владиславович, студент 4 курсу факультету маркетингу;

Факультету міжнародної економіки та менеджменту

1)Аєзбаєв Андрій Владиславович, студент 5 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

2) Постриган Гордій Вікторович, студент 5 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

3) Заболотний Олександр Вікторович, студент 2 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту  

4) Лозовий Денис Романович, студент 4 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

5)Давиденко Єгор Вячеславович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

6)Шаляпін Олексій Ігорович, студент 3 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту;

Військовослужбовці

  1. Бахтіарова Анна Юріївна, сержант;

2) Коваль – Кисіль Вікторія Олександрівна, сержант

    Інші ВНЗ

  1. Петруша Роман Сергійович, студент 4 курсу Таврійського Національного університету імені В.І.Вернадського;
  2. Рекал Дмитро Олександрович, студент 2 курсу Київського Національного торгово-економічного університету;
  3. Коновалюк Святослав Сергійович, закінчив магістратуру Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва в 2018 р.;
  4. Коробєйніков Юрій Олегович, студент 4 курсу Київського Національного університету будівництва та архітектури.
  5. Кітаєв Роман Русланович, закінчив Київський університет туризму, економіки і права;

 

Всього – 40

               Можуть бути внесені зміни в склад групи
Бути і тим хто ще не пройшов військово-лікарську комісію та не відданий наказом про зарахування

Остання редакція: 01.10.18