20 липня 2019 року на кафедрі військової підготовки завершились комплексні практичні заняття з первинної військово-професійної підготовки з громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу20 Липня 2019р.

20 липня 2019 року завершились комплексні практичні заняття з первинної військово-професійної підготовки (далі – КПЗ) зі студентами 1 курсу кафедри військової підготовки КНЕУ, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу. Навчальні заняття проводились на базі кафедри військової підготовки КНЕУ, військової частини А2788 та лісового масиву на околиці м. Київ. Науково-педагогічні працівники кафедри військової підготовки приклали максимум зусиль щодо якісного навчання та виховання громадян України.

Результат – набуття вмінь та навичок з військової підготовки, виховання громадян - патріотів своєї Батьківшини, спадкоємців і продовжувачів національних традицій, захисників України.

Фото - та відео - матеріали проведення КПЗ можливо переглянути на сторінці кафедри військової підготовки КНЕУ в Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/kvp.kneu.7