Кафедра військової підготовки Університету

26-ий Міжнародний форум "Дні якості в Києві"на базі КНЕУ імені Вадима Гетьмана10 Листопада 2017р.

У Всесвітній день якості, який відзначається під егідою ООН в рамках 26-го Міжнародного форуму "Дні якості в Києві" на базі Київського національного економічного університету Вадима Гетьмана пройшла Науково-практична конференція" Україна прагне в ЄС:як забезпечити конкурентоспроможність її підприємств і економіки ". Цікавою та надзвичайно важливою для навчального процесу була доповідь П. Калити, президента Української асоціації досконалості та якості, академіка УАН, к.т.н."Як українським підприємствам зберегти конкурентоспроможність на насичених ринках" з девізом "Якість - в ім'я кращого життя!". Важливою також була доповіддь "Четверта промислова революція: до чого і як готуватися" директора ТОВ «КПЯ «Системи», дійсного члена Міжнародної гільдії професіоналів якості, експерта Нагороди за досконалість EFQM Т. Калити. Від КНЕУ була зроблена доповідь проректора з наукової роботи Антонюк Л.Л. " Конкурентоспроможність вищої освіти в системі конкурентного розвитку України" . яка викликала зацікаленість учасників та нові партнерства для проведення досліджеь за цією тематикою. В рамках Форуму відбулося Гран-прі 4-ї Міжнародної олімпіади з менеджменту. 

серед молоді . Були розглянуті питання щодо удосконалення компаній та підвищення їх конкурентоспроможності. 8 листопада відбулось засідання Клубів лідерів якості України і країн Центральної та Східної Європи в рамках Європейського тижня якості в КНЕУ було проведено засідання Клубу лідерів якості України. На цьому заході було представлено спільну наукову роботу провідних вітчизняних науковців України Доктрина «Україна – 2030»: перспективні виклики для українських підприємств і шляхи для відповіді на них, яку представив народний депутат України, відомий бізнесмен Тарута С.О."Науковий парк та його роль в комерціалізації інтелектуальних продуктів КНЕУ" представив 

Матвійчук А.В. , директор Наукового парку КНЕУ, д.е.н.Зацікавленість у членів клубу викликала доповідь 

" Бізнес-форум в системі стратегічного розвитку КНЕУ та споживачів " , яку представив Федорченко А.В. , завідувач кафедри логістики , д.е.н. Усіх схвилював виступ команди Енактус КНЕУ зі своїми проектами." Інноваційна програма діяльності структурного підрозділу (на прикладі кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації)" була представлена завідувачем кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації Шевченко О.Л.

Про співпраця КНЕУ з міжнародною консалтинговою компанією E&Y – як приклад партнерської взаємодії у сфері вищої освіти розповіла Ліза 

Максимець,фахівець з відбору персоналу компанії E&Y. Ознайомлення з проектом КНЕУ «Трипілля – цивілізація творців». Роботи з реконструкції Трипільських виробів представила Народний майстер Смолякова Л.І. та співробітник ІВО Запрвадюк А. всі присутні отримали незабутні враження та нові плани на майбутнє.