Складання присяги 202226 Серпня 2022р.

Складання військової присяги випускниками кафедри військової підготовки

20 серпня 2022 року відбулося урочисте складання військової присяги на вірність Українському народові студентами 2-го курсу кафедри військової підготовки. ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

У заході взяли участь в.о. Ректора ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» доктор економічних наук професор Лук’яненко Дмитро Григорович, керівник апарату Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Царан Віталій Павлович, перший заступник Шевченківського РТЦК та СП м. Києва, перший заступник Київського міського ТЦК та СП, начальник відділу бойової підготовки Командування сил логістики Збройних Сил України, перший заступник центрального продовольчого управління Командування сил логістики Збройних Сил України, представники військової частини, котрі приймали присягу, військовий капелан отче Дмитро, представники кафедри військової підготовки.

В цей день лави українських сил безпеки та оборони поповнилися амбіційними, енергійними та патріотично налаштованими хлопцями та дівчатами.

Щиро вітаємо студентів із прийняттям присяги на вірність Народу України!